2021’in En Dikkat Çeken Mobilya Trendleri

Mobilya sektörünün öncüleri her sene büyük değişimler göstermekte, en yenilikçi tasarımcılarla çalışmaktadır. 2021 yılında trend mobilya modelleri için büyük değişim göstermiştir. Geçtiğimiz yıllara göre daha büyük boyutlarda tasarlanmaya başlanan mobilya modelleri, birçok renk üretimiyle de iddialı konuma gelmiştir. Tek düzen renkler yerine, koltuklardan birinde farklı bir renk tasarlanarak oturmayı planladığınız salona, odaya hareketlilik katması  planlanmıştır.

Günümüzde koltuk takımı fiyatları çok geniş bir aralığa yayılmıştır. Bu yüzden durumunuza göre en uygun modeli seçerek, çok çeşitli olan mobilya modellerini daraltabilirsiniz. İçinize en çok sinen koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

Berke Mobilya müşterilerin isteklerini ve beklentilerini inceleyerek 2021 en trend mobilya modellerini öne çıkardı.

Paris Pesaro Koltuk Takımı

“Modern, Relax, Farklı renk” konseptiyle 2021 yılında en beğenilen koltuk takımlarından biri oldu.

Paris Pesaro Koltuk Takımı, 3+3+1 takım fiyatıdır. 2 adet üçlü koltuk, 1 adet tekli koltuk olmakla birlikte tek olarakta satın alabilirsiniz. Sehpalar fiyata dahil değildir. Farklı renk seçenekleri, Gold metal ayaklar, Silinebilir kumaş, Kapitone işçilik, Sırt geri açılım, relax yatak mekanizması, Modern yüksek ayak, gürgen iskelet, döner berjer ile evinizin ister salonunda ister oturma odasında en prestijli görünümü sağlayacaktır. 2030 kişinin beğendiği Paris Pesaro koltuk takımı fiyatları, kalitesinin ve şık görüntüsünün aksine bir durumdadır.

İstanbul Modern Koltuk Takımı

“Soft oturum, Yataklı, Relax mekanizmalı” modern koltuk takımları arasında fark yaratan İstanbul modeli 2021 trendini yakalayan mobilya modellerindendir. İstanbul Modern Koltuk Takımı, takım 3+3+1 seçeneklidir. 2 adet üçlü koltuk, 1 adet berjere sahiptir. Ayrıca modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz. Metal gold ayaklı, soft oturum, yataklı, relax mekanizmalı, nubuk ve keten kumaş, ahşap tasarım eklemeler, Ahşap ceviz renk kasa, gürgen iskelet, şık ve estetik, renk alternatiflerinde yeşil ve kahve olan modern bir tasarımdır.

Origami Yataklı Köşe Takımı

“Yataklı, Sandıklı, Modern” köşe takımı modelleri arasında en öne çıkan modellerden biridir. Origami Yataklı Köşe Takımı özelliklerine bakıldığında; 310 x 280 cm, Yataklı, Sandıklı, Kol ahşap sehpalı, Nubuk kumaş, Profil yatak mekanizması, Gürgen iskelet, Farklı renk seçenekleri,35 hr sünger, Modern tasarım ile konforun tadına varacaksınız. Sağlam ve uzun ömürlü yapısıyla 2021 yılının en trend köşe takımı modelleri arasında yer almaktadır. Çok amaçlı cepleri ve kol ahşaplarıyla koltuk üstünde hareket alanınızı daha çok arttırabilirsiniz.

Velton Medikal Lift Motorlu Koltuk

Belki de son yılların en çok bireysel tercih edilen koltuğudur. Baba koltuğu olarak da bildiğiniz Medikal motorlu koltuk evde kendinize vereceğiniz en güzel hediyelerden biridir.2021 yılında baba koltuğu ya da tekli koltuk, tv dinlenme koltuğu aralamalarında en çok öne çıkan Velton Medikal Lift Motorlu Koltuk’un özelliklerinde, Motorlu, kumandalı, İskeleti metal ve ahşaptan üretilmiştir. Rahat oturum, Baba koltuğu konsepti, Ergonomik tasarım, Kaplama kumaşlı, Renk seçenekli, Masaj seçeneği bulunmaktadır.

2021 koltuk takımı fiyatları ne kadar?

Berke Mobilya sitesinde yer alan mobilya modelleri, en son teknoloji ve standartlarda üretilmektedir. En sağlıklı, konforlu koltukları, en uygun fiyata satmayı prensip edinmiştir. Özellikle köşe koltuk takımı fiyatları 4 bin TL’den başladığı Berke Mobilya’da en güzel koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.

Berke Mobilya, 2021 en trend mobilya modelleri dışında, yatak-baza-başlık, kitaplık, mutfak oturma takımları, erkek genç odası takımları, kız genç odası takımları gibi çok çeşitli ürün portföyüne sahiptir. Evinizin ihtiyacına göre oda takımları ve modellerini inceleyip, sahip olabilirsiniz.