Bursa Tarz 23 Nisan Konut Projesine Yakından Bakış

Bursa’da yeni bir yaşam kuruluyor. Yılların deneyimini yeni projesinde hakkıyla yaşatan firma, müşterileri için tüm detayları düşünmüş. Her tarzdan ailenin fikirlerinin karşılığını bulabileceği birçok seçeneğin harmanlanmış hali oldukça şık ve gösterişli duruyor. Evden çok bir yuva ihtiyacını ön planda tutan firma her tarzdan ailenin ihtiyaçlarını düşünmüş.

Daire Modelleri

Firmanın İnternet sitesinde bulunan katalog, örnek dairesi ile adeta büyülüyor. Katalogda 3 adet daire modeli seçeneği bulunmaktadır.

Bunlar şöyle sıralanabilir;

  • 1+1 yalnız yaşamayı sevenler için
  • 2+1 iki kişilik aileler için
  • 1+1Loft tarzı tartışılmaz Ev sahipleri için

Öncelikle kendine uygun ve yaşam tarzını yansıtan daire modelini seçen müşteriler Nilüfer 23 Nisan Satılık Daire detaylarını incelemeye başlamaktadırlar. Katalogda gösterilen örnek dairenin dizaynı ile şıklığın ve modern hayatın birleşimi gözler önüne seriliyor.

Ek Özellikler

Günümüzde ev almak yalnızca daire ile sınırlı kalmıyor. Bu evi alırken bir fitness salonu, aracınıza ait otopark sahibi de olursunuz.

Dış Cephe

23 Nisan Satılık Sıfır Daire müşterisi iseniz binanın dış görünüşü ile dahi büyülenebilirsiniz. Modernliğin ve şıklığın, aynı zamanda kullanışlılığın bir arada olduğu dış cephenin en altında kullanışlı bir otopark bulunmaktadır. Rengi ve mimarisi ile oldukça modern tasarlanmıştır.

1+1 Daire

Yalnızlığım ve 1 artı 1 daire bana yeter diyenler için harika bir konsept düzenlenmiş. Mutfağın ve oturma odasının birlikte bulunduğu bir giriş, şık ve kullanışlı bir banyo, ferah bir yatak odası ile adeta minimalistliğin simgesi konumunda.

2+1 Daire

Aşkımız ve biz olalım diyenler için 2 artı 1 daireler oldukça kullanışlı görünüyor. Salon ve mutfağın birlikte olduğu oldukça geniş bir giriş, kullanışlı ve rahat bir banyo, şık bir çocuk odası, şık bir yatak odası oldukça kullanışlı görünüyor.

1+1 Loft

1 artı 1 Loft daireler dubleks olarak tasarlanmıştır. Geniş bir giriş ve salonu bulunan dairede minimalist bir mutfak, oturma odası, üst katta ise güzel bir yatak odası karşılamaktadır.

Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesi Satılık Daire almak isteyen müşteriler firmanın internet sitesini inceleyebilir. Aynı zamanda aklımıza takılan soru için iletişim bölümünden firma ile görüşmek mümkündür. Böylelikle kısa bir sürede sorularınız cevaplanır. Aynı zamanda aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz.

Konumlandırma itibariyle de oldukça iyi düşünülmüş konutlar, hem müşterileri mutlu edecek şık tasarımlar hem her alanda kullanışlılık temel olarak alınmış projeler hem de projesinde çalışmış uzman ekibi ve büyük bir özveri ile hazırlanmış modern tasarımları ile kendine hayran bırakıyor. Güzel şehir Bursa’nın özenle tasarlanmış konutlarında yaşamaya başlamak herkesin hakkı. Kimi için yeni bir yaşam alanı ve yeni bir yuva olarak hayallerini süslerken, kimisi için de değerlenebilecek gerçek bir yatırım olarak göze çarpıyor.