Deri ve Suni Deri Çantalar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Seyahatlerde, uzun yolculuklarda, iş hayatında, spora giderken, okulda, alışverişte ve hayatın her alanında kullanılan çantalar hepimiz için vazgeçilmez eşyalardır. Kadınların çoğunun ev dışındaki her yerde omuz veya el çantaları taşıdıkları görülür. Erkekler için üretilen çantalar da artık hem aksesuar olarak hem de fonksiyonel açıdan yaygın şekilde kullanılır olmuştur.

Uludağ Çanta Ürünleri

Uludağ Çanta tarafından üretilip piyasaya sunulan çantalar farklı modellerde, farklı büyüklüklerde ve farklı amaçlara uygun şekilde tasarlanır. Toptan deri ve suni deri çantalar da pek çok çeşitte üretilir. Firmanın web sitesinden ya da Osmangazi’de bulunan dükkanından farklı modellerde deri veya suni deri toptan çantalar görülebilir.

Deri ve Suni Deri Çantaların Özellikleri

Çantalarda kullanılan deriler farklı özelliklerde olabilir. En kaliteli deriler hayvanların sırt bölgesinden elde edilir. Özel işlemlerle işlenen deriler parlak, canlı ve kaliteli bir görünüm kazanır. En kaliteli çantaların deri çantalar olduğu rahatlıkla söylenebilir. Aynı zamanda deri çantalar çok sağlamdır ve uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.

Deri çantaların sunduğu tüm olumlu özelliklere rağmen üretim maliyetleri yüksek olması nedeniyle pahalı olduğu söylenebilir. Bu nedenle piyasada suni deri çantalar da yaygın olarak kullanılır. Suni deri gerçek deri ile aynı özelliklere sahip olmasa da Uludağ Çanta kalitesiyle deri görünümüne çok yakın ürünler üretilir.

Deri ve Suni Deri Çanta Modelleri

Uludağ Çantanın geniş ürün portföyü içindeki çanta modellerinin çoğu deriden ya da suni deriden üretilebilir. Müşteri taleplerine uygun şekilde yapılan tasarımlarda kullanılan malzemeleri de yine müşteri talepleri belirler. Firmanın deriden ve suni deriden ürettiği çanta modellerinden bazıları şunlardır:

Toptan müzik aletleri çantaları

  • Toptan drone taşıma çantaları
  • Toptan valizler
  • Toptan makyaj çantaları
  • Toptan seyahat ve spor çantaları
  • Toptan dedektör taşıma çantası
  • Müzik aletleri için üretilen çantalar ve kılıflar
  • İlk yardım ve deprem çantaları
  • Fotoğraf makinesi çantaları
  • Toptan tablet ve laptop çantaları

Sayılan ürünler örnek olarak verilmiştir. Başka amaçlarla kullanılabilecek çanta modelleri firmanın web sitesinden görülebilir.

Promosyon Deri ve Suni Deri Çantalar

Promosyon olarak deri ve suni deri çanta hediye edilmesi firmalar için iyi bir reklam niteliği taşır. İsteğe göre promosyon çantaların içine ya da dışına firmayı temsil edecek logo, marka, isim ya da sloganlar yazılabilir.
Suni deri çantalar deri çantalara göre daha ucuz olduğu için promosyon için tercih edilebilir. Ancak deri çantalar da özel müşteriler için etkileyici hediyeler olacaktır.

Toptan Deri ve Suni Çantaların Fiyatları

Uludağ Çanta tarafından üretilip satışa sunulan çantaların fiyatları renk, model, sayı, kullanılan malzeme gibi özelliklere göre değişebilir. Firma ile iletişime geçip talepler ayrıntılarıyla bildirildiğinde bir fiyat teklifi verilir. Müşteri memnuniyetine verilen önem nedeniyle her zaman iki tarafın da menfaatine uygun teklifler hazırlanır.