Digital Signage Hizmetleri

Digital Signal hizmetleri genelde bir sunucu üzerinden kontrol edilen ve sisteme yada kuruma ait olan tüm cihazlara aynı anda müdahale edip zengin görüntü video veya resimlerin kullanılarak potansiyel müşterilere ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı sistemin bütününe verilen bir isimdir. Geleneksel reklamcılık kategorisi altında yapılan bu işlemler genelde işlek caddelerin üzerinde gördüğünüz ekranların, duraklarda bulunan dijital reklam panolarının, yada sinema salonlarının giriş ve çıkışlarında dikey bölgede gözüken hareketli ya da sabit duran dijital görüntülerin yönetildiği sistemlerdir.

 

Günümüzde halen çok ciddi ve güçlü bir reklam tekniği olarak kullanılan digital signage çalışmaları tarafımızca geliştirilip, istenen ortamlara kurulabilecek şekilde hizmet verdiğimizi saygıdeğer okuyucularımıza bildirmek isteriz.

 

Digital Sigange Hizmetlerimiz’den yararlanmak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız > https://www.avelkon.com/hizmetlerimiz/digital-signage/yararlanabilirsiniz.

Digital Signage Hizmetinin Avantajları Var Mıdır?

Digital signage genel olarak bakıldığında geleneksel yani eski nesil medya reklamcılığı alanında hizmet göstermeye devam etsede kendisini yeni neslin dijital ve teknoloji ortamlarına adapte edebilmiş bir reklam çalışmasıdır. Reklam çalışmasından ziyade bazı kurum ya da işletmelerde duyuru panosu, yarışma sonuçlarının bildirgeleri, maaş zam artışı ve azalışı detaylarının verildiği ekranlar olarak da kullanılabilmektedir. Peki başlıkta da sormuş olduğunuz gibi digital signage hizmetlerinin avantajları var mıdır? Dilerseniz gelin bu durumu maddeleyerek daha detaylı bir hale getirelim.

 

Hareketli ve canlı görüntüler potansiyel müşterilerin ilgisini çektiği için satış arttırıcı bir reklam çalışması olarak kullanılmaktadır.
Ana merkezden kontrol edildiği için eski nesil medya çevresinde halen yaşamını sürdüren billboard çalışmaları gibi değişiklik yapılması gerektiğinde kişi ya da firmaları zorlamamaktadır.
Güncel tasarım programlarıyla kolayca tasarlanıp ekranlara yansıtılabilmesi sebebiyle halen güçlü bir reklam altyapısı olarak kullanılabilmektedir.
Klasik sabit billboardlar ile arasında eşsiz farklar vardır. İnsan beyni hareketsel yapılarda daha çok etkilendiği için digital signage hizmeti müşterilerin satış potansiyelinin arttırılmasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

 

Peki bu kadar güçlü bir reklamsal yada müşterilere potansiyel satışa çevirebilecek hale getiren bu sistemler nerelerde kullanmaktadır. Dilerseniz gelin listeleme yaparak bunları da daha detaylı bir hal de sizlere sunalım.

 

1. Belediyelerin duyuru panolarında.
2. Sağlık kurumlarının hastaları sıralamada sonuçları göstermede yada ilaç takiplerinde halen kullanılmaktadır.
3. Alışveriş merkezlerinde bulunan yiyecek içecek sektörüne ait hizmet veren firmaların kasa bölgelerinde kullanılmaktadır.
4. Elektronik marketler, süpermarketler, tekstil ürünü satan perakende mağazalarında satış artırmak için halen kullanılmaktadır.
5. Kozmetik yada otomotiv ürünleri satan showroom adı verilen mağazalarda yine satış artırmak için veya bilgilendirmek için aktif olarak kullanılmaktadır.

 

Sizler de bu  denli güçlü bir altyapıya sahip, halen müşterileri bilgilendirmek ve potansiyel satın alma içgüdüsüne yönlendirebilen sistemlerden edinmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçip Avelkon müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve tüm detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Avelkonolarak uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeleri müşteri temsilcilerimizle sizlere aktararak merak ettiklerinizin hepsini kolayca çözüme kavuşturabilmekteyiz. Hadi hiç çekinmeden hemen bize ulaşın.