ECA Kombi Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

Kombilerin hayatımızda yeri oldukça büyüktür. Kışın ısınmak için yazın ise banyoda ya da mutfakta kullandığımız kombiler bakımları düzenli yapılması gereken ürünler arasında büyük yer tutmaktadır. Her yıl kışa girerken yapılması gereken bakımlar kişiler tarafından aksatıldığında bazı arızalar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle ECA marka kombilerde bu durum sıklıkla yaşanmaktadır. ECA servis ise İstanbul genelinde ECA marka kombilerde problem yaşayan kullanıcılar için kaliteli ve üstün hizmet sunmaktadır. Müşteriler İstanbul genelinde arızalanan kombileri için servis arayışında girmekte ancak yeterli hizmeti bulamayınca vazgeçmektedir. Bu nedenle ECA Servis müşterilerine gereken desteği sonuna kadar sağlamaktadır.

Nasıl Hizmet Alırım?

Müşteriler servis ile iletişime geçebilmek için 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile randevu oluşturabilmektedir. ECA servis müşteri hizmetleri ise talepleri anında karşılamakta ve müşteriler için randevu oluşturma işlemini hemen gerçekleştirmektedir. Teknik ekip çok kısa vadede müşterilerin adreslerine gönderilmekte ve teknik ekip aracılığı ile yine kombi onarımları gerçekleştirilmektedir. Kombiler de gerektiğinde adreste gerekli görüldüğü takdirde de adres dışında onarılmaktadır. Aynı zamanda servis bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır.

ECA servisi aracılığı ile hizmet almak isteyen müşteriler gönül rahatlığı ile bu firmayı seçebilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ECA Servis kaliteden ödün vermeden hizmet vermekte ve usta bir işçilik ile yine müşterileri memnun etmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.