En İyi Opencart Hosting Firması

OpenCart, küçük veya orta ölçekli işletmenizi dijital platformda uygun maliyetli bir şekilde taşımak istiyorsanız kullanışlı olan açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. Basitçe söylemek gerekirse, e-ticaret işinizi yürütmek için sorunsuz bir platform sunan bir çevrimiçi mağaza yönetim sistemidir. Opencart pazarı, işinizi dijital dünyada hızlandırmak için süper bir güçlendirici olduğunu kanıtlayabilecek 13000’den fazla modül ve temaya sahiptir.
Son zamanlarda, OpenCart birçok çevrimiçi girişimci için en çok tercih edilen mağaza yönetim sistemi haline geldi.
Ve neden olmasın? Sonuçta avantajları ile birlikte gelir. Yalnızca web sitenizi çevrimiçi alışveriş yapanlar için iyi organize edilmiş ve sistematik bir hedef haline getirmekle kalmaz, aynı zamanda sitenin performansı üzerinde herhangi bir etki olmaksızın işleri sorunsuz ve verimli hale getirebilir.

Ayrıca harika özelliklerle birlikte geliyor. Birden fazla ödeme gönderim yönteminden, diğer çevrimiçi mağaza web siteleriyle entegrasyon yeteneği, kullanıcı dostu ve ilgi çekici kullanıcı arayüzü, çeşitli şablonlar, para birimi ve diller, sınırsız kategoriler, ürünler ve üreticilerden SEO dostluğuna kadar liste uzayıp gidiyor.
Siz de e-ticaret işiniz için mükemmel bir açık sepet barındırma çözümü arayan biriyseniz, sizin için mükemmel bir listemiz var. Şimdi sizi piyasada bulunan çeşitli açık alışveriş sepeti barındırma çözümleri sağlayıcısı listesine götüreceğiz.

Cenuta

Sektöre 2012 yılında adım atan Cenuta hızlı bir yükseliş göstermiştir. Bununda AR-Ge çalışmalarının önemi büyüktür. GEnç ve deneyimli kadrosuyla sizlere bir çok alanda hizmet vermektedir. Merkezi İzmir’de olan şirket şimdiden bu alanda yaptığı çalışmalarla konuşulmaktadır. Sadece Türkiye’de değil Avrupa ülkelerinde de adından söz ettirmeye başlamıştır. 7×24 ulaşabilceğiniz müşteri hizmetleri ile sizlere her an hizmet sunmaya devam etmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarla hizmet vermekte olup ekonominize dost bir hizmet sunmaktadır. Opencart hosting bağlantısındaki paketlerine bir göz atabilirsiniz.

A2 Hosting

Mağazanızı A2 Hosting ile dakikalar içinde çalıştırın .Size sınırsız depolama, transfer, çevrimiçi mağazanızı güvence altına almak için ücretsiz SSL sertifikası , 24 saat destek ve çok daha fazlasını sunan kapsamlı bir barındırma çözümü. Turbo planı, sayfa yükleme süresinin 20 kat daha hızlı olmasını sağlayan güçlü önbelleğe alma ve hızlandırma içerir.

SiteGround

SiteGround’un OpenCart barındırma hizmeti , yalnızca çevrimiçi mağazanız için oluşturulmuş bir his verir. Deneyiminizi hızlı ve sorunsuz hale getirmek için Siteground birden çok sunucu seçeneği, ücretsiz CDN ve çok gelişmiş önbelleğe alma seçenekleri sunar.

Barındırma paketi 3.95 $ ‘dan başlar ve her ay 11.95 $’ a kadar yükselir ve burada temel paketteki bir web sitesi ve en yüksek pakette birden fazla site için tüm özellikleri alırsınız.

Otomatik Opencart kurulumu Softaculous kullanılarak gerçekleştirilir, en son PHP sürümü ile yapılandırılır ve site aktarımı, alan adı kaydı, 24 saat destek, ücretsiz günlük yedekleme, MySQL veritabanı, e-posta hesapları, SSD depolama, karşı güvenlik için hizmetler ve yardım sunar. spam, hack & veri kaybı ve çok daha fazlasını cep dostu bir fiyata.

Cloudways

Paylaşılan barındırma hayranı değil misiniz? Ve sistem yönetimine pek aşina değilsiniz ama yine de Google Cloud, AWS, DigitalOcean, Linode, Vultr gibi bulut barındırmada barındırmak mı istiyorsunuz? – Cloudways ile tanışın.
Yönetilen bir barındırma platformu, sitenizi nerede barındırmak istediğinizi seçme seçeneği sunar. 60’tan fazla veri merkezi seçeneğiyle, hedef kitlenize yakın bir yer bulacağınızdan eminim.
Cloudway kurumsal kullanıma hazırdır, bu nedenle ister tek başına bir girişimci, ister orta ve büyük ölçekli bir işletme olun, OpenCart sitenizi onlarla birlikte barındırabilirsiniz.

Sonuç

Bir çevrimiçi mağaza açmanın zor olduğunu biliyorum; bu nedenle, ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilmeniz için paylaşılantan buluta en iyi barındırma platformlarını sunduk. İçiniz rahat olsun, yukarıda listelenenlerden herhangi birini seçmek sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Başta hosting firması tavsiye bağlantısında verdiğimiz Cenuta ve diğerlerine bir göz atabilirsiniz. Üstelik listelenen paylaşılan barındırma platformu para iade garantisi sunar, bu nedenle memnun değilseniz geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.