İstanbul Arkadaşlık Sitesi

2019 un sonlarında açılan ve oldukça kapsamlı bir paylaşım sitesinden sizlere bahsedeceğim.  Hızla yüklen ve üye sayısı hızla artan İstanbullular için oluşturulmuş bir sosyal paylaşım sitesi.

Üye arama, arkadaş edinme, mesajlaşma, İstanbul tanıtım yazıları, Pazar yeri, iş ilanları gibi İstanbullulara ne lazımsa bu sitede mevcut. Hayat İstanbul’un kısaltılmış adı olarak hayatist.com sitenin adı.

Yazılım %100 yerli diyemeyiz ama en azından kurucusu yerli, siteyi kontrol eden yerli. İçeriği temiz, seviyeli ve kaliteli paylaşımlar yapılıyor. Kalitesiz içerikler kısıra süre içinde siteden siliniyor. Bu nedenle şuan ki sosyal medya sitelerine göre daha kaliteli, daha seviyeli.

 

Pazar yerinden sınırsız ve ücretsiz eşyalarınızı ürünlerinizi satabilirsiniz. Hem sıfır hem 2. El ürünleri Pazar yerine ekleyerek. Sitedeki üyelerin görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece satışınızı arttırabilirsiniz. Bütün paylaşımlar bütün üyeler tarafından görülebilmektedir. Ayrıca sitenin popülaritesi her geçen gün hızla artmaktadır. Eklediğiniz ilanlara arama motorlarından da ulaşan kişiler satışınızı arttıracaktır.

Hayatist Pazar yerinin adresi : https://www.hayatist.com/marketplace/  detaylara Pazar yerini ziyaret  ederek bakabilirsiniz. Fakat yeni ilanlar verebilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.

 

Böyle bir sitenin  olması sevindirici bir gelişme. İstanbullu olanların kesinlikle üye olup takip etmesi gereken bir sosyal ortam.

Üye olmak istiyorsanız  https://www.hayatist.com/  adresine tıklayarak kısa sürede ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üye olurken istenen bilgiler

Adınız Soyadınız:

Kullanıcı adınız ( siteyi kullanmak için kullanacağınız özel ad, bitişik yazılmalı ve Türkçe karakter içermemelidir örnek: istanbullukenan, damlayilmaz gibi…

Mail adresiniz:

Güvenlik Sorusu Cevabı:

 

Siteyi üye olup inceleyenler yorumlarını burada da belirtirse diğer yazıyı okuyanlara yön vermiş olur.

Teşekkürler…