İstanbul PHİLİPS Teknik Servis Merkezi

Philips en fazla tercih edilen markaların başında yer almaktadır. Özellikle kaliteli ve dayanıklı elektrik süpürgesi modelleriyle dikkat çekici bir konuma sahip olan marka ev hanımlarının da öncelikleri arasında bulunuyor. Her cihazda olduğu gibi elektrik süpürgelerinde de bazı zamanlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak arızaların görülmesi son derece normaldir. Bu arızaların bir kısmı cihazın performansının düşmesine neden olurken, bir kısmı ise cihazı tamamen kullanılamaz hale getirmektedir.

Bu nedenle cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için teknik servise vakit kaybetmeden başvurmak yerinde olacaktır. Philips Teknik Servis bu konuda yanınızda olurken her türlü arızanın garantili olarak çözümünü sağlamaktadır. Servise teknik destek talebinde bulunmak için dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra müşteri hizmetleri aracılığıyla tarafınıza en yakın konumda bulunan servis ekibi adresinize ulaşmış olur. Servis ekibi aracılığıyla cihazınız evinizden alınırken, onarım süreci tamamlandıktan sonra aynı şekilde evinize teslim edilir.

Onarım süreci boyunca her türlü adım müşteriye haber edilirken, parça değişimi yapılması gerektiğinde de müşteriden onay alınmaktadır. Parça değişimini garantili olarak yapan Philips Servis Kartal değişimini sağladığı parçalarda arıza olduğu takdirde onarımı ücretsiz olarak yapmaktadır. Aynı zamanda sadece onarım işlemleri için değil, elektrik süpürgeleri için gerekli olan bakım işlemleri içinde Philips servisine dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.