Kadıköy FAKİR Teknik Servis Merkezi

Her yeni modelinde devrim niteliğinde yenilikler kazandıran Fakir’in tüm ürün gruplarında olduğu gibi süpürgelerinde de teknik arızalar için profesyonel servis müdahalelerinde bulunulması gerekir. Fakir Teknik Servis merkezimizde bu gerekli olan kalite standartlarını oluşturarak, uzun yıllardır etkin bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişen Fakir teknolojisini de yakından takip eden servis merkezimizde uzman teknikerler görev almaktadır. Bu şekilde her türlü Fakir süpürge teknik arızası durumunda uzman personellerimiz tarafından yüksek kalite standartlarında servis müdahaleleri yerine getirilmektedir.

Fakir teknolojisini içeren tüm elektrikli süpürgelerde kullanılan teknik parçalar ileri seviyeye sahiptir. Bu durumda uygulanacak müdahalelerin tekniğinden, kullanılacak teknik ekipmanlara kadar her birinin profesyonel standartlara sahip olmasını gerektirmektedir. Kadıköy Fakir Servisi merkezimizde bu kriterlere uygun şekilde servis çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Bunun için periyodik olarak Fakir süpürge teknolojisinin gelişimi yakından takip edilerek, tüm yenilikler servis altyapısına entegre edilmektedir. Yapılan entegrasyon sayesinde de en yeni Fakir süpürge modelleri için bile uzman ekiplerimiz yerinde servis müdahalelerinde bulunabiliyoruz.

Aynı zamanda da uzman teknikerlerimizin de bu teknolojik gelişime uyum sağlamak üzere düzenli eğitim seminerleri ile kişisel gelişimlerini de sürdürmelerini sağlıyoruz. Dolayısı en yeni Fakir teknolojisine sahip olan süpürge modellerinde dahi hiçbir arıza sonuçsuz kalmıyor. Üstelik Fakir Tamir Servisi merkezimizde her bir işlem için 1 yıl garanti desteği ile son derece güvenilir bir Fakir elektrikli süpürge servisi hizmetlerinden faydalanılabiliyor.