Kartal Franke Tamir Servisi

Franke markası, Türkiye’de de yoğun olarak tercih edilen 1.sınıf bulaşık makinesi üretici markaları arasında kendisine yer buluyor. Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinin satın alımının ardından yaşanan sorun veya farklı ihtiyaçlar çerçevesinde Franke gibi bir dünya markasının bölgesel temsilciliğini yürüten firmamız, Tüm Franke markalı bulaşık makinesi ürünleri için profesyonel servis hizmetleri sunuyor.

Franke Servis hizmetleri dahilinde Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerindeki her tip arıza onarım ve bakım uygulaması ihtiyaçlarına yönelik olarak yüksek düzeydeki kalite standartlarında servis desteği sunuyoruz. Merkezimizde her zaman en yeni bulaşık makinesi teknolojileri ve bu teknolojilere ilişkin olarak oluşturulan teknik altyapıyı kullanarak, müşterilerimizin günlük yaşamlarında önemli bir yeri bulunan Franke bulaşık makinesi ürünlerinin onarım ve bakım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve temsilciliğini yürüttüğü Franke markasının üstün hizmet anlayışı çerçevesinde servis desteğini tüketiciye sunan Franke Servis Kartal uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile her türlü bulaşık makinesi arızalanmasında doğru, hızlı ve kaliteli çözümleri sağlayarak, sektöründe fark yaratan bir hizmet kalitesi oluşturuyor.

Yeniliklerin takipçisi olan ve bu alanda akademik eğitime sahip olan deneyimli teknik ekipleriyle tüketiciye servis desteği sunuyor. Bu doğrultuda da Franke Servisi merkezimizin gezici ekipleriyse tüketicinin tüm arıza başvurularına hızlı müdahalede bulunabilme fırsatı sağlıyor ki bu durum günümüz modern yaşantısında önemli olan zamanın her anının tüketici için boşa gitmemesini ve mağduriyetinin oluşmamasını sağlıyor. 444 88 48 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.