Pendik Profilo Beyaz Eşya Servisi

Evimizin vazgeçilmezleri arasında gösterilen beyaz eşyalar hayatımızın büyük bir bölümünde yer kaplamış durumda ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen bu beyaz eşyalar da her elektronik eşya gibi çeşitli nedenlerden ötürü bozulabiliyor ve bizi zor durumda bırakabiliyorlar. Bazen de bir parça değişimine, bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Her beyaz eşyaya belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılmalıdır. Hem bakım hem de onarım için kaliteli bir teknik servis firmasına ihtiyaç duyulur. Profilo Servis İstanbul adındaki özel teknik servis firması vermiş olduğu kaliteli hizmetle son dönemlerde sektörde oldukça adından söz ettiriyor.
Pendik Profilo Servis firmasının müşteri memnuniyetine önem verdiği bilinmektedir. Bu Sadece arıza durumunda değil bakım ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün Profilo marka beyaz eşya kullanıcılarına hizmet sağlıyor. Profilo Servis merkezi, beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizin herhangi bir hizmeti için talebiniz doğrultusunda adresinize geliyor, daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyor, eğer küçük bir arıza var ise sizin adresinizde tamirini gerçekleştiriyorlar. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanıızı kendi atölyelerine götürüyor, orada tamir ettikten sonra tekrar kendileri adresinize getirip kurulumunu yapıyor.
Profilo Servis aynı zamanda müşteri memnuniyetini de genel ilke olarak edinmiş bir firma. Çünkü uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterinin yanında olduğunu gösteriyor. Sizin de Profilo marka beyaz eşyanızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa gönül rahatlığıyla 444 78 56 numaralı telefondan kendilerine ulaşabilirsiniz.
WEB ADRESi: https://www.tservisler.com