Protherm Kombileriniz Tuzla’da Bize Emanet

Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda en eski teknoloji üreticilerinden biri olan İtalya, çeşitli markalarla dünya genelinde yaşam standartlarına katkılar sunuyor. Protherm bu alanda en önemli teknoloji geliştiricilerinden biri olarak, ülkemizde de yüksek ilgi gören bir markadır. Protherm Kombi sistemleri, tamamen kendisine özel bir mühendisliğe ve teknolojiye sahiptir. Yüksek enerji verimliliğini esas alan kombi ürünleri, Türkiye’ de büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. İstanbul Protherm Servis konusunda da en önemli hizmet üreticilerinden biri olarak öne çıkıyor.

Benzersiz hizmet yapısı, süratli çözümler ve ekonomik koşullar, markanın ülkemizde popüler olmasında büyük katkılar sağlıyor. Protherm kombi sistemleri, yüksek hassasiyete sahip karmaşık teknolojisi nedeniyle, ancak bu alanda deneyimli teknik personeller tarafından sağlanan servis hizmetleriyle verimli bir kullanım olanağı sunar.

Tuzla Protherm Servis hizmetlerimiz, markanın kendisine ait tüm teknolojisiyle ilgili geniş bilgi birikimimizle destekleniyor. Bu sayede Protherm kombiler konusunda yaşanan tüm sorunların en hızlı şekilde çözümlenmesini sağlıyoruz. Yaşanan sorunların kış aylarında ısıtma konusunda yaşanan kesintilere sebep olması nedeniyle, sunulan teknik servis çözümlerinin de büyük bir süratle gerçekleşmesi zorunludur.

Bu çerçevede tüm hizmet yapılanmamız, kullanıcılarımızın mağduriyetini önlemeye odaklanmıştır. Gezici teknik ünitelerimiz, tüm hizmet taleplerine en süratli şekilde karşılık sunmak üzerine özel bir şekilde yapılandırılmıştır. Bakım ve teknik servis hizmetlerimiz, yerinde çözüm üretmeye odaklanmış özel bir sisteme sahiptir.