Resim yüklemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için yapmanız gerekenler

Cep telefonu uygulamaları ile fotoğraf paylaşmak ve birbirinize göndermek eğlenceli geliyor olabilir. Çoğu zaman bu fotoğraf ve resimler, cep telefonlarınızda fuzuli yer kaplayarak, gereksiz dosya alanı işgal ederler. Bu tür durumlarda farklı çözümler ve alternatif fotoğraf gönderme yöntemleri mevcuttur. Arkadaşlarınız, aileniz ya da istediğiniz herkese fotoğraf yollayabilmek için fotoğraf yükleme sitesi tercih edebilir ve ilgili site aracılığı ile resim yükle paylaş servislerinden faydalanabilirsiniz.

İnternete Resim Yüklemek ve Paylaşmak

İnternet gibi bir kaynağınız varken, gereksiz fotoğrafları telefonlarınızda stoklamanın bir anlamı yok. Arkadaşlar, gün içerisinde eğlenmek ve bilgi paylaşmak açısından, webde bulunan kaynakları ya da kendi kendilerine çektikleri, buldukları, kaydettikleri görselleri internete yükleyerek paylaşabilirler. Bu işlem hızlı, pratik bir şekilde gerçekleştirilirken, bir link aracılığı ile paylaşılır ve telefonunuza indirilmesine gerek yoktur. İnternete resim yüklemek için yapmanız gereken şey ise size bu hizmeti sağlayan online resim yükleme servislerinden faydalanmaktır.

İnternete Fotoğraf Yüklemek Kolay Mı?

İnternete fotoğraf yüklemek için bir web sitesi sahibi olmanız, fotoğraf yüklemenize izin verilen sitelere fotoğraf yüklemeniz ya da doğrudan bu hizmeti sağlayan ve hızlı resim yükle opsiyonu sağlayan sitelerden hizmet almanız gerekmektedir. Bu seçeneklerden en güvenilir olanı, kuşkusuz istediğiniz şekilde paylaşım yaparak, linkleri sadece sizlerin görebileceği ve dilediğiniz kişi ile paylaşabileceğiniz Resimup.online örneğidir. Sizlere sundukları servisin oldukça hızlı, pratik, çok kolay ve güvenli olduğunu iletelim.

Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

İnternete fotoğraf yüklemek için yapılması gereken tek şey, sizlere ilettiğimiz servisi sunan siteye giriş sağlamak, karşınıza çıkan yüklemeye başla sekmesini tıklamak ve seçeceğiniz fotoğrafı sisteme tanıttıktan sonra, resim yükle butonuna basmaktır. Bu buton ile resim yükle hızlı bir şekilde çalışmakta ve sizlere birkaç saniye içerisinde ihtiyacınız olan linkleri vermektedir.

İnternete Yüklenen Resim Arkadaşlar ile Nasıl Paylaşılır?

İnternet üzerinde birçok resim upload sitesi var. Bu sitelerin güvenilirliği ve verdiği hizmet konusunda şüpheniz varsa, bu defa yanılmayacağınıza emin olabilirsiniz. Güven unsuru, gerçek hayatta olduğu kadar, sanal dünya için de oldukça önemli bir gerçek. Resimup.online sizlere güven unsurunu üye olur olmaz sağlayacak bir altyapıya ve hizmete sahip. İnternete yüklenen resimleri arkadaşlarınızla paylaşmak ve daha sonra bu fotoğrafları silmek sizin elinizdedir.

Bu işlem için yapmanız gerekenler ise;

  • Siteye giriş yapın
  • Sisteme üye olun
  • Üyeliğiniz ile sisteme giriş yapın

Ardından istediğiniz resmi site üzerinden yükleyin. Yükleyeceğiniz her fotoğraf için size ulaştırılan linkler bu görselleri arkadaşlarınıza göndermek için yeterli olacaktır. Bu linkleri tıklayan arkadaşlarınız, doğrudan internete yüklediğiniz fotoğraf, resim ve görsel dosyalarına ulaşabilecekler. Eğer yüklediğiniz görselleri silmek isterseniz, bu işlemi de birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
​​​

İnternete Fotoğraf Yükleme Limiti Var Mı?

İnternete dosya yüklemek için kullanabileceğiniz bu serviste, adet sınırı, limit yoktur. Uygulanacak olan tek limit, dosya türü seçimi ve her adet için maksimum dosya kapasitesidir. Yükleyeceğiniz her görsel 30 Mb kadar dosya büyüklüğüne sahip olabilir. Ayrıca yüklenecek dosyalar GIF, JPG, PNG ve ya BMP formatında olmalıdır.